Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Modell, kol och krita, signerad och daterad -36, bladmått 63x48 cm
Smärre glasspricka i höger övre hörn
426849
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här