Isaac Grünewald kol och krita

Isaac Grünewald kol och krita
Isaac Grünewald kol och krita
Isaac Grünewald kol och krita
Isaac Grünewald kol och krita

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Modell, kol och krita, signerad och daterad -36, bladmått 63x48 cm

Smärre glasspricka i höger övre hörn

426849

2016-12-08