Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, mässing samt sten, 1900-talets första hälft, oscariansk stil, för 5 ljus, behängda med prismor, höjd ca 46 cm
Den ena fotens stenplatta med kantlagning
426861
2016-12-07