Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, mässing samt sten, 1900-talets första hälft, oscariansk stil, för 5 ljus, behängda med prismor, höjd ca 46 cm

Den ena fotens stenplatta med kantlagning

426861

2016-12-07