Skrivskåp Ryssland Tema

Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema
Skrivskåp Ryssland Tema

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

SKRIVSKÅP med rullklaff, empire, möjligen Ryssland, fanérad med mahogny, vitrinöverdel, höjd ca 232,130x58 cm, nyckel finns

Slitage, fanébortfall, skador, lagningar, kompletteringar

426868

2016-12-08