Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
SKRIVSKÅP med rullklaff, empire, möjligen Ryssland, fanérad med mahogny, vitrinöverdel, höjd ca 232,130x58 cm, nyckel finns
Slitage, fanébortfall, skador, lagningar, kompletteringar
426868
2016-12-08