Otto Kaule oljemålning
2016-12-12
426871
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OTTO KAULE (Tyskland, 1870-1948): Solen mellan träden, signerad O Kaule, olja på duk, ca 81x111cm