Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, krön i form av rosett, stämpelmärkt Claes Hultberg, ca 70x51 cm
Sprickor, smärre färgbortfall
426873
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här