Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, krön i form av rosett, stämpelmärkt Claes Hultberg, ca 70x51 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor, smärre färgbortfall

426873

2016-12-07