Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, krön i form av rosett, stämpelmärkt Claes Hultberg, ca 70x51 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor, smärre färgbortfall
426873
2016-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner