Akvarell Henry H. Parker

Akvarell Henry H. Parker
Akvarell Henry H. Parker
Akvarell Henry H. Parker
Akvarell Henry H. Parker

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRY H. PARKER (1858-1930): Nr Leith Hill, Surrey, signerade, akvarell, ca 37x54 cm

426883

2016-12-07