Oljemålning landskap

Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMANN TRAUGOTT RÜDISÜHLI (1864-1944): Landskap, singerad, olja på pannå, ca 46x79 cm

Smärre ytskador

426884

2016-12-07