Dosa niellodekor tema Ryssland

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, silver, möjligen Kazan Ryssland 18/1900-tal, niellodekor, dekor av trojka, ca 7x3,5 cm, vikt ca 69 g

Slitage

426922

2016-12-08