Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIEDESTAL med stenskiva, 1900-tal, bronserat underede, höjd 70, 58x27 cm
Slitage, mindre skador, skiva med hörnnagg
426925
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här