Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELM KÅGE (1889-1960): Kvinna, signerad o daterad Kåge -46, olja på pannå, ca 60x49 cm
426935
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här