Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): Kvinna, signerad o daterad Kåge -46, olja på pannå, ca 60x49 cm

426935

2016-12-07