Eskil Nordell
2016-12-07
426940
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESKIL NORDELL (1921-2001): "Söndag i fiskebyn", signerad Nordell, olja på pannå, 55x46 cm