Eskil Nordell

Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Söndag i fiskebyn", signerad Nordell, olja på pannå, 55x46 cm

426940

2016-12-07