John Carlson parismotiv

John Carlson parismotiv
John Carlson parismotiv
John Carlson parismotiv
John Carlson parismotiv

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): Place du Tertre, Paris, signerad och daterad 1955, gouache på papper, ca 46x37 cm

426941

2016-12-07