Eskil Nordell

Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Efter middagskaffet", signerad Nordell, olja på pannå, 61x50 cm

426942

2016-12-07