Ljusstakar 1800-talets början tema Ryssland

Klubbat för:

12 500 SEK

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Ryssland, 1800-talets början, brännförgylld och mörkpatinerad brons, i form puttis bärande ljushållare och blomsterkrans på postament, höjd ca 32 cm

Slitage

426946

2016-12-08