Klubbat för:
12 500 SEK
12 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Ryssland, 1800-talets början, brännförgylld och mörkpatinerad brons, i form puttis bärande ljushållare och blomsterkrans på postament, höjd ca 32 cm
Slitage
426946
2016-12-08