John Carlson fiskeläge

John Carlson fiskeläge
John Carlson fiskeläge
John Carlson fiskeläge
John Carlson fiskeläge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): Fiskeläge, signerad och daterad 1954, gouache på papper, ca 36x45 cm

426947

2016-12-07