Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKOR, 2 st., Madame Alexander, Los Angeles, 1940-tal, föreställande Sonja Henie samt prinsessan Elisabeth ll i brudklänning, höjd ca 43-45 cm
Slitage, Sonja med skada på kinden
426952
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här