Dockor Madame Alexander

Dockor Madame Alexander
Dockor Madame Alexander
Dockor Madame Alexander
Dockor Madame Alexander
Dockor Madame Alexander
Dockor Madame Alexander
Dockor Madame Alexander
Dockor Madame Alexander

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

DOCKOR, 2 st., Madame Alexander, Los Angeles, 1940-tal, föreställande Sonja Henie samt prinsessan Elisabeth ll i brudklänning, höjd ca 43-45 cm

Slitage, Sonja med skada på kinden

426952

2016-12-07