John Carlson fiskare

John Carlson fiskare
John Carlson fiskare
John Carlson fiskare
John Carlson fiskare

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): Motiv med fiskare, signerad, olja på pannå, 36x45 cm

426957

2016-12-07