John Carlson sydländskt motiv

John Carlson sydländskt motiv
John Carlson sydländskt motiv
John Carlson sydländskt motiv
John Carlson sydländskt motiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): Sydländskt motiv, signerad och daterad 1959, olja på pannå, ca 45x54 cm

426960

2016-12-07