Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, för 12 ljus, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, korgbotten med sparljus, höjd 114 cm

Elektrifiering med defekter

426968

2017-01-22