Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, för 12 ljus, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, korgbotten med sparljus, höjd 114 cm
Elektrifiering med defekter
426968
2017-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här