Skänkstopp mm tenn

Skänkstopp mm tenn
Skänkstopp mm tenn
Skänkstopp mm tenn
Skänkstopp mm tenn
Skänkstopp mm tenn
Skänkstopp mm tenn
Skänkstopp mm tenn
Skänkstopp mm tenn

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, 2 st, CYLINDERSTOP, CHOKLADKANNA, tenn, 18/1900-tal, höjd ca 20 cm

Smärre ytskador

426996

2016-12-07