Skedar Strösked Ryssland Tema

Skedar Strösked Ryssland Tema
Skedar Strösked Ryssland Tema
Skedar Strösked Ryssland Tema
Skedar Strösked Ryssland Tema
Skedar Strösked Ryssland Tema
Skedar Strösked Ryssland Tema
Skedar Strösked Ryssland Tema
Skedar Strösked Ryssland Tema

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, STRÖSKED, silver, Ryssland, 18/1900-tal, längd ca 18 cm, vikt ca 198 g

Slitage, gravyr, ströskedar med bucklor

427030

2016-12-08