Salt pepparströare och senapsburk Ryssland Tema

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALT- och PEPPARSTRÖARE, SENAPSBURK, silver, Ryssland, S:t Petersburg, märkt Unger, 18/1900-tal, höjd 8-9 cm, vikt ca 400 g

Slitage

427037

2016-12-08