Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALT- och PEPPARSTRÖARE, SENAPSBURK, silver, Ryssland, S:t Petersburg, märkt Unger, 18/1900-tal, höjd 8-9 cm, vikt ca 400 g
Slitage
427037
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här