Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSBESTICK, 10 dlr, 1900-tal, skaft i silver med förgyllda blad i metall, Ryssland, längd ca 14-31 cm
Slitage, skador
427047
2016-12-08