Ljusstakar tema Ryssland

Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland
Ljusstakar tema Ryssland

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, med kandelaberdel, nysilver, 1800-talets första hälft, möjligen Ryssland, höjd inkl kandelaberdel 43 cm

Slitage, lagningar

427050

2016-12-08