Matbord/ soffbord Emmaboda Möbelfabrik
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMMABODA MÖBELFABRIK, "EM-bordet", matbord/ soffbord, 1950/60-tal, fanérat i teak, 2-delad iläggsskiva, höjd ca 72 resp 55, 110x58 cm, 1 iläggsskiva medföljer (bredd 50 cm)
Smärre ytskador, skivan med skador
427051
2016-12-07