Matbord/ soffbord Emmaboda Möbelfabrik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMMABODA MÖBELFABRIK, "EM-bordet", matbord/ soffbord, 1950/60-tal, fanérat i teak, 2-delad iläggsskiva, höjd ca 72 resp 55, 110x58 cm, 1 iläggsskiva medföljer (bredd 50 cm)

Smärre ytskador, skivan med skador

427051

2016-12-07