Skåp Louis XVI-stil

Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Louis- XVI stil 18/1900-tal, fanérad med bl.a. mahogny, höjd ca 81, 56x44 cm, nyckel finns

Slitage, skador, sprickor

427062

2016-12-07