Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Louis- XVI stil 18/1900-tal, fanérad med bl.a. mahogny, höjd ca 81, 56x44 cm, nyckel finns
Slitage, skador, sprickor
427062
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här