Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, silver, GAB, Stockholm 1951, punsad dekor av blommor, invändigt förgylld, höjd 7,5, diameter 17 cm, vikt ca 200 g

Slitage

427089

2016-12-07