Skedar

Skedar
Skedar
Skedar
Skedar
Skedar
Skedar
Skedar
Skedar

Klubbat för:

3 000 SEK

3 500 SEK

SKEDAR, 4+2+6+4, silver, Sverige 18/1900-tal, resp England 1800-talets mitt, vikt ca 965 g

Slitage, gravyr

427110

2016-12-07