Engelskt vitrinskåp

Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, England, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny med intarsia, höjd 157, 111x35 cm, nyckel finns

427121

2016-12-08