Bokskåp i nygotik
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets mitt, nygotik, 2-delat, fanérat i mahognyfanér, nyckelskyltar i pärlemor, höjd ca 240, 132x46 cm, nyckel finns
Obetydliga fanerbotfall, enstaka spetsbågar med skador och lagningar
427123
2016-12-07