Bokskåp i nygotik

Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik
Bokskåp i nygotik

Klubbat för:

8 800 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

BOKSKÅP, 1800-talets mitt, nygotik, 2-delat, fanérat i mahognyfanér, nyckelskyltar i pärlemor, höjd ca 240, 132x46 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Obetydliga fanerbotfall, enstaka spetsbågar med skador och lagningar

427123

2016-12-07