Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGEMAR THILLMARK, 1 par,fåtöljer, "Läckö", för OPE, 1900-talets andra hälft, stomme av betas och lackad bok, klädsel i grönt skinn.
Lädret med slitage, en knapp saknas,
427141
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här