Spegel 1960-tal

Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1960-tal, delat spegelglas med metallnitar, 100x60 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

427150

2016-12-08