Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1960-tal, delat spegelglas med metallnitar, 100x60 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
427150
2016-12-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner