Prakturnor med lock och sockel Dresden

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PRAKTURNOR, 1 par, med lock och sockel, Dresden 1900-tal, porslin, modellerad polykrom dekor av putti och blommor samt målad dekor av figurer och blommor, märkt Dresden, höjd ca 72 cm

Enstaka nagg pp blommorna

427151

2016-12-08