Jorgo Krallis färglitografier

Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier
Jorgo Krallis färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937): (4) Mapp Cirkus Mondi signerad, numrerade 18/85, färglitografi, ca 46x60 cm

Smärre hanteringsveck, gulnader

427190

2016-12-08