Jean Skoglund oljemålning

Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN SKOGLUND (1908-1948): Vinterlandskap, signerad och daterad Jean Skoglund -41, olja på duk, ca 60x74 cm

427195

2016-12-08