Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 4 st, silver, en design Gustaf Janson, Sverige och Danmark, 1900-tal, vikt ca 440 g

Slitage, en med bukla

427202

2016-12-08