Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN JORDELL (1901-1961): "Akt i grönt", signerad Ivan Jordell, olja på pannå, 64x53 cm

Ytmärken

427209

2016-12-08