Damporträtt 1800/1900-tal

Damporträtt 1800/1900-tal
Damporträtt 1800/1900-tal
Damporträtt 1800/1900-tal
Damporträtt 1800/1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

DAMPORTRÄTT (1800/1900-tal): Mme Sarah Spencer, olja på duk, 71x55 cm

Duklaganing, skador

427214

2016-12-08