Bord 1900-talets andra hälft
2016-12-08
427235
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, beslag i mässing, med skrivskiva, vardera höjd ca 78, 46x39 cm
Ytskador