Ask med lock lackarbete

Ask med lock lackarbete
Ask med lock lackarbete
Ask med lock lackarbete
Ask med lock lackarbete
Ask med lock lackarbete
Ask med lock lackarbete
Ask med lock lackarbete
Ask med lock lackarbete

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASK MED LOCK, lackarbete, Kina, 1800-tal, dekor av kejsardrakar med den brinnande pärlan, 41x41 cm, höjd ca 11 cm

Nagg, smärre avslag

427251

2016-12-08