Anders Engman Mörkt Ljus VIII Nutida

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ENGMAN (född 1933): "Mörkt ljus", signerad och daterad på baksidan Anders Engman 2004, akryl på pannå, ca 40x58 cm

427273

2016-12-09