Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JACOB KRAJCIK (född 1973): Utan titel, signerad och daterad Jacob Krajcik 2000, collage och akryl på papper, 47x42,5cm, oramad
427276
2016-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här