Jacob Krajcik, collage Nutida

Jacob Krajcik, collage Nutida
Jacob Krajcik, collage Nutida
Jacob Krajcik, collage Nutida
Jacob Krajcik, collage Nutida
Jacob Krajcik, collage Nutida
Jacob Krajcik, collage Nutida

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JACOB KRAJCIK (född 1973): Utan titel, signerad och daterad Jacob Krajcik 2000, collage och akryl på papper, 47x42,5cm, oramad

427276

2016-12-09