Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDREAS BAGGE (född 1975): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Andreas Bagge 2005. Akryl på duk, 72x129 cm, oramad
Proveniens: Galerie Bel´Art, Stockholm
427277
2016-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här