Andreas Bagge, Utan titel Nutida

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDREAS BAGGE (född 1975): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Andreas Bagge 2005. Akryl på duk, 72x129 cm, oramad

Proveniens: Galerie Bel´Art, Stockholm

427277

2016-12-09