Bordslystrar i gustaviansk stil
2016-12-09
427298
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, för två ljus, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, balusterformat blått glas, stenfot, höjd ca 50 cm
Slitage, enstaka prismor kan förekomma med nagg