Johan Ericson

Johan Ericson
Johan Ericson
Johan Ericson
Johan Ericson

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN ERICSON (1849-1925): Bohusländskt kustlandskap i skymning, signerad och daterad Joh. Ericson 1910, olja på duk, 46x65 cm

427322

2017-01-30