Grafiska blad Sudret

Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret
Grafiska blad Sudret

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUDRET, mapp med 4 litografier, Igge Karlsson, Matts Jungstedt, Martin Ljunggren samt Stig Sundin, samtliga signerade, 7/100, daterade 67, bladmått ca 52x39 cm vardera

427339

2016-12-09