Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SUDRET, mapp med 4 litografier, Igge Karlsson, Matts Jungstedt, Martin Ljunggren samt Stig Sundin, samtliga signerade, 7/100, daterade 67, bladmått ca 52x39 cm vardera
427339
2016-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här